یاسین کبیریان جو : متاسفانه این روزها هندبال حال و روز خوبی ندارد…

432 مشاهده
خبر ها,خبر های داخلی,معرفی بازیکنان

یاسین کبیریان جو : متاسفانه این روزها هندبال حال و روز خوبی ندازد.

مصاحبه اختصاصی جهان هندبال با یاسین کبیریان جو

به گزارش “رسانه خبری جهان هندبال ” : یاسین کبیریان جو ، بازیکن ۲۴ ساله تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران را در رده های مختلف دارد با رسانه جهان هندبال به صحبت پرداخته که در ادامه خواهیم خواند :

  • هندبال را از چه سالی آغاز کردید و به جز هندبال فعالیت دیگر نیز دارید ؟

هندبال را از دوران مدرسه و زمانی که در پایه راهنمایی بودم شروع کردم و در تیم های ملی جوانان و نوجوانان نیز حضور داشته ام ، بله به جز هندبال دبیر آموزش و پرورش نیز هستم

  • امسال شاهد لیگ ‌جذابی هستیم یا خیر با توجه به این‌که ملی پوشان در همه تیم ها پخش شده اند ؟

با توجه به اینکه‌ همه‌ ی تیم ها از بازیکنان ملی پوش خوبی استفاده می کنند سطح تیم‌ها نسبتا به یکدیگر نزدیک بوده ، نیم‌فصل دوم نیز از هفته قبل شروع شده و تیم‌های با آمادگی و هماهنگی بیشتری وارد مسابقات شدند و مطمئنا بازی های زیباتر و نزدیکتری را شاهد خواهیم بود.

  • در این‌ زمان که تیم ملی بزرگسالان اردو های مناسبی ندارد به نظر شما اعزام‌ تیم های جوانان و نوجوانان به مسابقات پیش رو مناسب تر به نظر نمی رسد؟

در‌این مورد مطمئنا بزرگان و پیشکسوتان هندبال میتوانند نظرات جامع و خوبی بدهند اما به نظر من اگر بتوانیم برای تیم های نوجوانان و جوانانمان اردو های مناسب و بازی های تدارکاتی خوبی تدارک ببینیم ، مطمئنا نتیجه خیلی بهتری حاصل خواهد شد به طور مثال شاید در دوره قبلی نوجوانان و جوانان شاید اگر چند مسابقه تدارکاتی برای تیم‌ ها قرارداده شده بود نتیجه خیلی بهتری حاصل می شد در حالی که هر دو تیم ‌با اختلاف خیلی اندکی از گرفتن سهمیه جهانی باز ماندند .

  • نظری در مورد شرایط این روزهای هندبال ایران؟

اگر بخواهیم منطقی قضاوت کنیم متاسفانه اوضاع فعلی هندبال ایران اصلا خوب نیستو با توجه به اینکه بعد از آقای رحیمی در حال حاضر مدتی است فدارسیون رییس ندارد و این موضوع نمی تواند برای هندبالی که سال آینده بازی های مهمی پیش رو دارد جالب باشد . امیدواریم هرچه سریع تر یک مدیر لایق و کاربلد که بتواند اوضاع هندبال را بهبود ببخشد در راس امور قرار بگیرد‌.

  • در شرایطی که تیم ملی بدون مربی است شما یک مربی خارجی را ترجیح می دهید و یا یک مربی ایرانی که تمرینات را در این شرایط پیگیری کند؟

هندبال ایران دارای مربی های خوب و کاربلدی است اما با همکاری این مربیان عزیز شاید در این برهه زمانی یک‌ مربی خارجی آن هم مربی سطح اول هندبال دنیا که بتواند هندبال ایران را از ریشه تغییر دهد انتخاب مناسبی است‌.

  • در پایان فصل با سپاهان عنوان قهرمانی را بدست می آورید یا نه ؟

تیم سپاهان از تیم های ریشه دار هندبال ایران می‌باشد و قطعا به گردن هندبال کشور حق فراوانی دارد ، امسال هم با حضور کادر فنی قوی تیم و بازیکنان جوان و باتجربه در کنار هم مطمئنا شان زیادی برای قهرمانی داریم و همگی تلاشمان برای کسب رتبه اولی می باشد امیدوارم که این هدف محقق شود و همگی مزد زحمات خود را بگیریم.

  • کلام آخر؟

در پایان هم از همگی کسانی که برای من زحمت کشیدند تشکر میکنم و همچنین از تمامی مربیانم به ویژه آقایان محسن طاهری و فرهاد غارسی و همچنین خانواده و تمامی دوستانم تشکر میکنم امیدوارم بتوانم جواب زحماتشان را بدهم و در پایان هم یک تشکر ویژه می کنم از رسانه جهان‌هندبال

یاسین کبیریان جو
یاسین کبیریان جو
می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
413

دیدگاهی برای این مطلب نیست