نتایج روز نخست مسابقات هندبال بانوان المپیاد استعداد های برتر کشور

954 مشاهده
المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور

المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور ؛آذرماه۱۳۹۷شیراز

نتایج روز اول مسابقات هندبال بانوان استعداد های برتر کشور

 

به گزارش رسانه خبری جهان هندبال،سوت آغاز مسابقات هندبال دختران در شیراز در سه سالن،به صورت همزمان دمیده شد.از ساعت ۸٫۳۰ صبح امروز، تیم ها در قالب دوازده دیدار،در سه سالن شهید طباطبایی،۲۲ بهمن و امام علی شهر شیراز به مصاف یکدیگر رفتند تا بدین ترتیب یکی از بزرگترین رویداد های ورزشی امسال آغاز شود.

• سالن شهید طباطبایی:

تیم قم در مصاف با خراسان رضوی با نتیجه ۱ بر ۹۶ شکست خورد.در دومین دیدار تیم ایلام در مقابل تیم چهارمحال و بختیاری به میدان رفت و با نتیجه ۱ بر ۱۸ مغلوب حریف خود شد.تیم تهران نیز توانست با پیروزی ۳۰ بر ۰ اولین روز از این دوره از مسابقات را به پایان ببرد.تیم مرکزی در مقابل خوزستان قرار گرفت و با نتیجه ۱۵ بر ۶۸ شکست خورد.

•  سالن امام علی:

سیستان و بلوچستان علی رغم تلاش هایی که انجام داد نتوانست امتیازی از تیم آذربایجان شرقی بدست آورد و ۰ بر ۷۲ مغلوب شد.در دیدار دیگر،تیم مازندران از تیم بوشهر باختی سنگین با نتیجه ۱۵ بر ۲۰۰ را تجربه کرد.کهکیلویه و بویر احمد به مصاف اصفهان رفت و ۱ بر ۱۷۰ شکست خورد.تیم کرمانشاه نیز ۱ بر ۳۶ در برابر تیم زنجان مغلوب شد.

•  سالن ۲۲ بهمن:

تیم خراسان شمالی نتوانست در مقابل حریف خود،خراسان جنوبی پیروز شود و با نتیجه ۱ بر ۱۶۰ بازی را واگذار کرد.تیم البرز با نمایشی زیبا توانست بدون اینکه امتیازی به حریف خود یعنی اردبیل بدهد،بازی را با نتیجه ۲۸۰ بر ۰ به پایان برساند.میزبان مسابقات،تیم فارس رو به روی تیم یزد قرار گرفت و موفق شد در نخستین گام خود شکستی سنگین با نتیجه ۲۷۰ بر ۴ به حریف خود تحمیل کند.هرمزگان نیز تیم کردستان را با نتیجه ۵۰ بر ۴ در هم کوبید.

 

مراسم افتتاحیه جشنواره استعدادیابی هندبال بانوان کشور امشب در سالن شهید دستغیب شیراز و مراسم اختتامیه این مسابقات ۸ آذر برگزار می شود.

هم زمان با جشنواره استعدادیابی هندبال بانوان در شیراز، جشنواره استعدادیابی پسران در شاهین شهر اصفهان و هندبال ساحلی در بوشهر برگزار می شود.

• نتایج کامل روز نخست جشنواره استعدادیابی هندبال بانوان کشور:

خراسان شمالی۱-خراسان جنوبی۹۶
سیستان و بلوچستان۰-آذربایجان شرقی۷۲
قم۱-خراسان رضوی۹۶
البرز۲۸۰-اردبیل۰
کهکیلویه وبویر احمد۱-اصفهان۱۷۰
مرکزی۱۵-خوزستان۶۸
فارس۲۷۰-یزد۴
مازندران۱۵-بوشهر۲۰۰
ایلام۱-چهارمحال و بختیاری۱۸
هرمزگان۵۰-کردستان۴
کرمانشاه۱-زنجان۳۶
تهران۳۰-قزوین۰

 

نتایج روز نخست
نتایج روز نخست
می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
3031

دیدگاهی برای این مطلب نیست