برای رسیدن به قدرت تیم های شرق آسیایی نیاز به اردو های هدفمند داریم…

484 مشاهده
خبر ها,خبر های داخلی,خبر های ویژه,معرفی بازیکنان

نیوشا مرادبخش : برای رسیدن به قدرت تیم های شرق آسیایی نیاز به اردو های هدفمند و با انسجام داریم

مصاحبه اختصاصی رسانه تخصصی جهان هندبال با نیوشا مرادی

به گزارش ” رسانه خبری جهان هندبال” : نیوشا مرادبخش ستاره ۲۱ ساله ملی پوش باشگاه تاسیسات دریایی که سابقه حضور در تیم های رده پایه را نیز دارد با خبرنگار جهان هندبال به صحبت پرداخته که در ادامه می خوانیم :

 

  چند سال هست که هندبال را شروع کرده اید ؟

۱۶ سال است که هندبال را شروع کرده ام و از سال ۱۳۹۰ عضو تیم های ملی در رده های نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان بوده ام.

 

  به همراه تیم تاسیسات دریایی به قهرمانی نیم فصل رسیدید توضیحاتی در این مورد بدهید ؟

این فصل در تیم تاسیسات دریایی حضور دارم و در نیم فصل به عنوان قهرمانی دست پیدا کردیم که این اتفاق با همدلی تمامی بازیکنان تیم و کادر فنی به دست آمد با وجود اینکه این فصل ۸۰ درصد تیم ما را بازیکنان رده های امید تشکیل می دهند.

 

 در مورد دیدار جنجالی تاسیسات دریایی و شهید چمران لارستان توضیحاتی را ارائه بدهید ؟

دیدار با تیم شهید چمران لارستان دیداری بود که ما ۶۰ دقیقه با فکر بازی کردیم و به حریف اجازه پیشی گرفتن را ندادیم و حتی در ۵ دقیقه ابتدایی این دیدار با حساب ۵ بر ۰ از حریف خودمان پیش بودیم و در میانه های نیمه دوم بود که تیم لارستان اختلاف را با تیم ما کم کرد ولی در نهایت توانستیم با تلاش بازیکنان این دیدار را با تفاضل یک گل به سود خود به پایان ببریم.

 

 نزدیک به یکماه مانده با بازی های آسیایی به نظر شما تیم ملی اعزام می شود ؟

از هفته آینده اردوهای تیم ملی دوباره از سر گرفته خواهد شد و همه بانوان هندبالیست این امید را دارند که تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیای ژاپن اعزام بشود.

 

  به نظر شما چه کارهایی را باید انجام بدهیم تا تیم  ملی هندبال بانوان در رده های مختلف به مدال های آسیایی دست پیدا کند و خود را به سطح تیم های شرق آسیایی نزدیک کند ؟

به نظرم باید انسجام اردوها و هدفندی اردوها بیشتر بشود تا ما بتوانیم به تیم های شرق آسیایی نزدیک بشویم و این اتفاق در آینده ای دور اتفاق خواهد افتاد چون تیم های شرق آسیایی فاصله زیادی از ما گرفته اند ولی امیدواریم که این اتفاق هر چه سریع رخ دهد .

•  کلام آخر ؟
ممنون به خاطر اینکه به هندبال اهمیت دادید و امیدوارم که بتوانیم همین راه را در ادامه فصل نیز با تیم تاسیسات دریایی طی کنیم و در آخر فصل به عنوان قهرمانی چهاردهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان دست پیدا کنیم

نیوشا مرادبخش

    نیوشا مرادبخش

مصاحبه : آرزو محمدی

می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
134

دیدگاهی برای این مطلب نیست