سومین پیروزی نماینده هندبال ایران در جام باشگاه های آسیا

خبر ها,خبر های داخلی,خبر های ویژه

ازبک ها حریف صنعت مس کرمان نشدند.

سومین پیروزی نماینده هندبال ایران در جام باشگاه های آسیا 

به گزارش”رسانه خبری جهان هندبال“به نقل از ورزش سه ، در پنجمین روز از بیست وسومین دوره رقابت های هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا به میزبانی جده عربستان تیم صنعت مس کرمان در چهارمین مسابقه خود از ساعت: ۱۲:۳۰ دقیقه امروز در سالن ملک عبدالله شهر جده عربستان به مصاف نماینده کشور ازبکستان یعنی تیم المالیق(ازبک) رفت که شاگردان حمید صادق شاه نشین در یک دیدار آسان مقتدرانه حریف خود را با نتیجه ۳۵ بر ۲۴ شکست دهند.

تیم صنعت مس کرمان با این پیروزی در گروه B شش امتیازی شد و باید در اخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف تیم الدحیل قطر نایب قهرمان لیگ ستارگان قطر برود.

در پایان این دیدار سلامان بربط از تیم صنعت مس کرمان به عنوان برترین بازیکن زمین شناخته شد.

مسلم علی زلفی با به ثمر رساندن ۸ گل برترین گلزن تیمش در این مسابقه بود.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دیگر نماینده ایران در این رقابت ها با سه شکست در گروه A بدون امتیازی در رده پنجم قرار دارد.

شایان ذکر است امروز از ساعت: ۱۴:۳۰ دقیقه تیم های العربی قطر و السالمیه کویت در گروه A به مصاف هم‌ خواهند رفت که قضاوت آن بر عهده کوبل داوری هندبال ایران متشکل از مجید کلاهدوزان و علیرضاموسویان خواهد بود

همچنین دو بازیکن ایرانی در دو تیم سالمیه و العربی حضور دارند و تقابل امروز سجاد استکی با پیراهن سالمیه در تقابل با دروازه سعید برخورداری در تیم العربی دیدنی خواهد بود.

صنعت مس کرمان
صنعت مس کرمان
می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
۱

دیدگاهی برای این مطلب نیست