سومین شکست آسیایی نیروی زمینی شهید شاملی در مسابقات جام باشگاه های آسیا

خبر ها,خبر های داخلی,خبر های ویژه

سومین شکست آسیایی نیروی زمینی در مسابقات جام باشگاه های آسیا

نماینده هندبال ایران در سومین روز مسابقات هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا مغلوب نماینده کشور بحرین شد.

به گزارش”رسانه خبری جهان هندبال“به نقل از وررزش سه، بیست وسومین دوره رقابت های هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا از روز شنبه ۲۲ خرداد ماه با شرکت یازده تیم در دو گروه اغاز شده است. نیروی زمینی و صنعت مس کرمان دو نماینده هندبال ایران در این رقابت ها هستند.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در روز نخست این رقابت ها بانتیجه ۲۷ بر ۳۰ مغلوب تیم میزبان یعنی مظهر (مدهر)عربستان شد.در دومین دیدار گروهی در روز دوم با نتیجه ۳۰ بر ۲۴ مغلوب السالمیه کویت شدند.درسومین بازی لحظاتی قبل شاگردان ازاد منجیری به مصاف نماینده کشور بحرین تیم النجمه رفتند که در این دیدار نیز همچون دو مسابقه قبلی تن به شکست دادند.

نیمه اول این بازی با برتری ۱۶ بر ۱۴ نماینده بحرین به پایان رسید در شروع نیمه دوم نجمه تیم برترین میدان بود و در پایان با حساب ۳۰ بر ۲۳ مغلوب این تیم شد.محمد حبیب از بحرین در پایان این دیدار برتزین یازیکن زمین شدمحمدرضا اورعی و محمد علی قاسمی هرکدام با به ثمر رساند هفت گل برترین گلزنان نیروی زمینی بودند.

نیروی زمینی با این شکست بدون امتیاز در رتبه پنجم گروه A قرار گرفت.نماینده هندبال ایران در اخرین دیدار خود مرحله گروهی به مصاف العربی قطر خواهد رفت.

دیگر نماینده هندبال ایران صنعت مس کرمان امروز در سومین بازی از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم الوحده عربستان می رود..

نیروزمینی شهید شاملی کازرون
نیروزمینی شهید شاملی کازرون
می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!

دیدگاهی برای این مطلب نیست