ساناز رجبی : بازیکنان با تمام توان در حال تمرین هستند

316 مشاهده
خبر ها,خبر های داخلی,معرفی بازیکنان

ساناز رجبی : فرصت زیادی را برای آماده سازی از دست داده ایم ولی بازیکنان با تمام توان در حال تمرین هستند.

مصاحبه اختصاصی جهان هندبال با ساناز رجبی

به گزارش “جهان هندبال ” : ساناز رجبی ستاره گوش زن ۲۷ ساله تیم ملی هندبال ایران و باشگاه شهید چمران لارستان که در مسابقات جام باشگاه های آسیا عنوان بهترین گوش زن را نیز بدست آورد با خبرنگار جهان هندبال به صحبت پرداخته است که در ادامه می خوانیم :

•  چند سال است هندبال را حرفه ای کار می کنید و چطور شد که به هندبال آمدید ؟

متولد سال ۱۳۷۰ در تهران هستم و ۱۴ سال هست که هندبال را حرفه ای دنبال می کنم و از طریق استعدادیابی در مدارس بود که هندبال آمدم.

•  به عنوان بهترین گوش زن جام باشگاه های آسیا انتخاب شده اید صحبتی در این مورد ؟

یکسال تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و به دلیل اینکه در دو تورنمنت آسیایی حضور داشتم که یکی جام باشگاه های آسیا و دیگری مسابقات قهرمانی آسیا بود و بازی های لیگ برتر را نیز پیش رو داشتم تمرینات خیلی خوبی را انجام دادم و در باشگاه های آسیا نیز تمام هدفم کمک به تیمم بود و اینکه اول برای تیم موثر باشم و خدا را هم شاکرم به خاطر این عنوان و کسب این عنوان با کمک هم تیمی هایم و کادر فنی میسر شد.

• به همراه تیم شهید چمران لارستان در بازی های آسیایی حضور داشتید صحبتی در این مورد ؟

سال دومم بود که در این بازی های حضور داشتم و سطح بازی ها نسبت به سال گذشته خیلی بالاتر بود و قزاقستان میزبان ۳ نماینده در این بازی های داشت که همه آنها از بازیکنان روسیه ای بهره می بردند و سه تیم میزبان نیز مقام های اول تا سوم را کسب کردند و تمام تلاش خودم را کردم که بهترین نمایش را در مسابقات داشته باشم.

• لیگ برتر به نیم فصل رسید ، سطح لیگ این فصل را چطور دیدید ؟

تیم ما به دلیل اینکه خیلی دیر بسته شد و چند هفته طول کشید که به هماهنگی کامل برسیم و رفته رفته نتایجمان خیلی بهتر شد و شش بازی خود را بردیم و فقط یک دیدار را مقابل تاسیسات دریایی واگذار کردیم و برای بازی با تاسیسات دریایی نیز تمرینات خیلی خوبی را زیر نظر کادر فنی داشتیم و یک هفته کامل به تمرین پرداختیم .

چون قرار بود مقابل قهرمان فصل قبل لیگ برتر بازی کنیم ولی شرایط بازی به گونه ای رقم خورد که ما این دیدار را با یک گل واگذار کردیم ولی در کل این فصل تیم های جوان و خوبی در لیگ برتر حضور دارند و هرچه هفته به هفته پیش می رویم بهتر می شوند و تیم های مثل نفت و گاز گچساران و ذوب آهن واقعا رقبای سر سختی برای حریفان خودشان هستند.

•  فرصت کمی مانده تا بازی های آسیایی به نظر شما تیم ملی اعزام می شود و نتیجه ای در این بازی ها حاصل خواهد شد یا خیر؟

ما فرصت های خیلی زیادی را برای آماده سازی تیم از دست داده ایم  ولی در حال حاضر که در اردو پنجم هستیم تمام بازیکنان با انگیزه بسیار بالایی کار می کنند و امیدوارم که تیم به این بازی های اعزام بشود و با توجه به اینکه فرصت های زیادی را از دست داده ایم و هیچ مسابقه ی دوستانه ای به جز بازی هایی که در لیگ انجام داده ایم نداشته ایم همه تلاش خود را می کنیم که در صورت اعزام بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 اصلی ترین مشکل موجود در هندبال بانوان در حال حاضر چیست ؟

نبود اسپانسر می تواند اصلی ترین مشکل این ورزش باشد.

 درخواستی یا پیشنهادی به رئیس فدراسیون آینده؟

از رئیس آینده فدراسیون هندبال توقع داریم که به همان اندازه که به هندبال آقایان توجه می شود به بانوان نیز توجه کنند.

• کلام آخر ؟

آرزو می کنم که هندبال بانوان با توجه به استعداد و پتانسیلی که دارد روزی بر روی سکو های آسیا قرار بگیرد و همچنین در آخر تشکر میکنم از جناب آقای راستی که خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی به صورت شخصی از هندبال بانوان حمایت می کنند.

 

ساناز رجبی
ساناز رجبی

مصاحبه:آرزو محمدی

می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
12

دیدگاهی برای این مطلب نیست