آرزو محمدی:ناراحت کننده‌است که همه‌ اتفاقات بد برای تیم های بانوان اتفاق می افتد

572 مشاهده
خبر ها,خبر های داخلی,معرفی بازیکنان

آرزو محمدی : خیلی ناراحت کننده‌است که همیشه همه‌ اتفاقات تلخ برای تیم های بانوان اتفاق می افتد

گفتگوی ویژه خبری رسانه خبری جهان هندبال با آرزو محمدی

به گزارش “رسانه خبری جهان هندبال” : آرزو محمدی گلر جوان و آینده دار فصول گذشته تیم های بهمن بهبهان و تاسیسات دریایی تهران با خبرنگار جهان هندبال به صحبت پرداخته است که در ادامه خواهیم خواند :

     خودتان رو معرفی کنید؟

آرزو محمدی هستم ، متولد سال ۱۳۷۷ و ساکن تهران و بازیکن سابق تیم های ملی جوانان و نوجوانان ؛ تا الان ۲ بار اعزام ملی داشتم با تیم های جوانان و نوجوانان که مقام پنجم و ششم آسیا را به دست آورده ایم و سال قبل با این که در رده‌ای سنی جوانان بودم به اردو بزرگسالان دعوت شدم در تا اردوی آخر تیم ملی‌بزرگسالان حضور داشتم.

 

   از شرایط فصل گذشته و الان خودتان بگوید؟

با این که تیم نتیجه مطلوبی به دست نیاورد اما در طول مسابقات عملکرد خوبی داشتم و تمام توان خودم را برای تیم گذاشتم و الان هم چون هنوز لیگ برتر شروع نشده در حال گذراندن دوره‌ های بدنسازی هستم تا ان شا الله لیگ برتر دوباره از سر گرفته بشود.

 

•  سابقه بازی و حضور در چه تیم هایی را داشته اید ؟

من ۳ سال در تیم تاسیسات دریایی تهران بودم و سال قبل از این تیم جدا شدم و یک هفته مانده به شروع لیگ برتر به تیم بهمن بهبهان تیمی که برای اولین بار به لیگ برتر راه یافته بود پیوستم و هدفم بیشتر کمک به این تیم نوپا و تازه صعود کرده بود.

 

    به اردو تیم ملی بزرگسالان دعوت شده اید توضیحاتی در این مورد بدهید و اینکه جز اسامی نهایی به نظر خودتان خواهید بود یا نه؟

این که جز اسامی نهایی باشم یا نه همه تصمیم سرمربی تیم ملی خواهد بود و نظری نمیتوانم در راجب بهش بدم ولی تمام تلاش خودم را میکنم که ان شا الله جز اسامی نهایی باشم.

 

•   در مورد عدم حضور تیم ملی در بازی های آسیایی جاکارتا صحبت کنید ؟

خیلی ناراحت کننده‌ است که همیشه همه‌ این اتفاقات تلخ برای تیم های بانوان رخ میدهد و واقعا نمیدانم تا کی باید شاهد همچنین اتفاقاتی در ورزش‌ بانوان باشیم ؛ امیدوارم روزی برسد که دیگر شاهد این قبیل اتفاق ها نباشیم.

 

•  در مورد سطح لیگ برتر و کیفیت لیگ در سال های اخیر و سال گذشته صحبت کنید؟

سطح لیگ برتر در این چند سال اخیر به نظر شخصی خودم خوب بوده و پیشرفت کرده است.

 

     کلام آخر ؟

فقط ‌امیدوارم سال دیگه هر تیمی که وارد لیگ برتر میشود تمام شرایط تیم داری را داشته باشد و با شرایط مناسب در این بازی ها حاضر شود و با تشکر از رسانه شما که این فرصت را در اختیار من قرار داد.

 

© تهیه کننده : رسانه خبری جهان هندبال

 

آرزو محمدی
آرزو محمدی

 

 

می پسندم!
می پسندم! عالی بود! جالب بود! ایول! جالب نبود! خیلی بد بود!
83

دیدگاهی برای این مطلب نیست